Naga Marketslogo-societe-generale-1

Na początku tygodnia Societe Generale serwuje nam analizę i rekomendację dotyczącą wydarzeń przyszłego piątku. Publikacja non farming payrolls będzie na pewno jednym z głównych punktów w tygodniowym kalendarzu makroekonomicznym. Czego spodziewać się po tym odczycie i gdzie ustawić zlecenia? SocGen odpowiada na te pytania:


W tym tygodniu bezsprzecznie dane z Ameryki będą przykuwały uwagę inwestorów, szczególnie piątkowe dane dotyczące amerykańskiego rynku pracy. Ryzykując brzmienie jak zdarta płyta powtarzamy nasze stanowisko: podwyżka nienaturalnie niskich stóp procentowych w mniejszym stopniu zależy od wzrostu zarobków czy stopie inflacji powracającej we właściwe miejsce – stwierdza SocGen. Zdaniem specjalistów Societe, należy się skupić na poziomie bezrobocia.

Instytucja oczekuje solidnych 240 tys. nowych miejsc pracy w sektorze pozarolniczym oraz 2,2% wzrostu w zarobkach na godzinę. Dodatkowo SocGen przewiduje spadek amerykańskiej stopy bezrobocia z 5,3% do 5,2%. Wszystko co podwyższy poniższe krzywe powinno zostać oceniane jako negatywny impuls dla EUR/USD. Powrót powyżej 1,10 jest możliwy w nadchodzących dniach, jednak Societe Generale oczekiwałoby okazji do sprzedaży EUR/USD w okolicach 1,11.

z64

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here