Naga MarketsEURUSD – w ostatniej analizie (poniedziałek) wskazywałem na prawdopodobne spadki w związku z pojawieniem się formacji “objęcia bessy” na tej parze. Jak na razie scenariusz spadkowy jest w toku.

Dzisiaj obserwujemy zażarty bój z konfluencją wsparć :
– na poziomie 1.2300 mamy wsparcie poziome wyznaczone przez maxima styczniowe
– górne ograniczenie kanału spadkowego, z którego nastąpiło wybicie 14 lutego, a dzisiaj  mamy re-test tego kanału
– linia trendu wzrostowego poprowadzona od minimum z 12.12.2017

Pokonanie lub obrona tego poziomu może zdecydować o dalszych losach EURUSD na najbliższe kilka sesji. Być może dzisiejsze protokoły z FOMC (sroda 20:00) będa tą informacją, która da impuls i wybór kierunku dla tej pary.

Patrząc na ten układ na wykresie pod kątem strategii EMA144, tak jak we wspomnianej juz analizie – pokonanie EMA144 skutkowało spadkami i dopóki wykres znajduje się pod średnia , niedźwiedzie mogą być spokojni.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEthereum pod lupą – analiza ETHUSD
Następny artykułCzy EURGBP powróci jeszcze powyżej 0,90?
dargo redaktor comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Od 2010 r. czynnie uczestniczy w rynku Forex do chwili obecnej. Jest zwolennikiem Price Action, korzystania z jak najmniejszej ilości wskaźników. Uważa, że prostota systemu i konsekwencja w jego stosowaniu to najlepsza droga do sukcesu na rynkach finansowych, a brak cierpliwości to najczęstsza przyczyna porażek. Interesuję się klasycznymi systemami opartymi na Analizie Technicznej jak i psychologią - mechanizmami kierującymi ludzkim zachowaniem i warunkującymi podejmowanie decyzji w tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here