Naga MarketsMam dużą przyjemność przedstawić Państwu pierwszą z cyklu (oby jak najdłuższego) prognoz Arkadiusza „Kuarka” Kucharskiego, który prowadzi w rankingu Analizatora jeśli chodzi o przewidywania w zachowaniu kursu Eurodolara. Ranking można zobaczyć tutaj: LINK.

Teraz oddaję już „głos” Arkadiuszowi:Witam, dzięki Marcinowi mam przyjemność podzielić się z Wami swoimi przewidywaniami dotyczącymi zachowania się głównej pary walutowej w krótkim terminie, czyli następnego dnia. Postaram się pisać codziennie, to znaczy od poniedziałku do czwartku, i zamieszczać artykuły przed północą. W niedzielę będzie to spojrzenie na Edka z trochę wyższych „poziomów”, czyli jak według mnie będzie się zachowywał w nadchodzącym tygodniu, bo poniedziałki zwykle są leniwe, żeby nie powiedzieć „szewskie”. Z pewnością nie będą to wszechstronne analizy, więc pewnie Edziu nie raz zrobi mnie „w konia”, szczególnie jeżeli następnego dnia w kalendarzu ekonomicznym znajdzie się publikacja ważnych danych lub wydarzenie dotyczące euro lub dolara, ale potraktujmy to z pokorą jako kolejną naukę. Będzie to po prostu moje spojrzenie na rynek, to co według mnie w najbliższym czasie jest najbardziej prawdopodobne.

Dziś chciałbym zacząć od wykresu EURUSD W1 (tygodniowego).

EUR/USD - prognoza według Arkadiusza Kucharskiego lidera rankingu Analizatora

Miejsce na odreagowanie spadków jest piękne, zleceń buy powinno leżeć całe mnóstwo, więc może tylko zbiorą jeszcze trochę stopów i niebawem ruszą w górę. Jeżeli jednak to nie nastąpi, to wkrótce na pierwszym miejscu po przecinku „trójka” zniknie. Ja stawiam jednak na wzrosty, szczególnie że można dopatrzeć się formacji harmonicznej zbliżonej do rekina, jak również korekty (nie bardzo tylko wiem czego, bo od lipca 2012 trudno dopatrzeć się jakiegoś impulsu zgodnego z teorią fal Elliotta) prawie „1 do 1”.

EURUSDDaily_20140824_shark_ABC

Prognozuję więc szybkie cięcie SL do 1,32 i jedziemy na północ.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here