Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Darmowe szkolenia online z Comparic w tym tygodniu


Kiedy po odczycie NFP z zeszłego piątku powyżej 200 tysięcy etatów wiele osób wieszczyło już powrót dobrej koniunktury amerykańskiej gospodarki po słabym pierwszym kwartale, część analityków studziła emocje. Potwierdzeniem silnego wejścia w Q2 miały być wczorajsze wyniki sprzedaży detalicznej w USA. Wskaźnik z wykluczeniem sprzedaży samochodów zgodnie z prognozami powinien uplasować się na poziomie 0.5% (wcześniej 0.4%). Bardzo niski wynik 0.0% był zaskoczeniem dla wszystkich, a na rynkach obserwowaliśmy silną deprecjację USD (EUR/USD skoczyło o ponad 100 pipsów, złoto również wybiło silne opory).

80% inwestorów traci na opcjach binarnych?

Dzisiejsza sesja spokojna między innymi z powodu święta Wniebowstąpienia Pańskiego obchodzonego w Niemczech, Austrii, Szwecji, Norwegii i wielu innych państwach. Kalendarz pusty i jedyny istotny odczyt to wnioski o zasiłki dla bezrobotnych w USA o 14:30. Prognoza mówi o delikatnym wzroście w stosunku do publikacji z zeszłego czwartku (o 10 tysięcy do 275 tysięcy ubiegających się o zapomogę). Każdy rezultat poniżej 300 tysięcy uznany powinien być jednak przez rynki za dobry i pomóc odrobić dolarowi część strat.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: EUR, ZŁOTO

SŁABE: USD, JPY

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

NZD/USD – zaczynają się spadki

EUR/AUD – czas na niewielką korektę

USD/CAD – spadki nabierają tempa

EUR/USD kontynuuje dzisiaj środowe dynamiczne wzrosty i parze udało się pokonać okrągły opór 1.14, dochodząc maksymalnie do 1.143. Wcześniej wielokrotnie cytowaliśmy wypowiedzi analityków twierdzących, że strefa 1.14-1.15 na Edku będzie doskonałą okazją sprzedażową – w przeciągu kolejnych sesji okaże się, czy było to prawdą. Opór wspomaga jednocześnie zniesienie 61.8% Fibo wyznaczane na ruchu spadkowym od początku notowań w 2015 roku do marcowego dołka.

EURUSDDaily 14.05

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here