TMS


Czwartkowa sesja była pierwszą spadkową sesją w tym tygodniu na wykresie EURUSD. Bardziej gołębie minutki EBC doprowadziły do wyraźnej korekty głównej pary walutowej, która zdaniem analityków Commerzbank ma spore szanse na kontynuację. Czy EURUSD powróci poniżej 1,23 pod koniec tego tygodnia? 


Obecna sytuacja konsolidacji na EURUSD sprzyja ruchom przypominającym odbijanie piłeczki przez siły podaży i popytu. Okolice równego poziomu 1,2400 okazały się zbyt atrakcyjne dla sprzedających, którzy doprowadzili zmęczone dotychczasowymi wzrostami byki do księgowania zysków – relacjonują analitycy Commerzbank. 

EURUSD dzięki TradingView

Powinniśmy być świadkami cofnięcia się EURUSD w rejon 1,2257 gdzie przetestowana zostanie linia trendu wzrostowego pociągnięta od kwietnia 2017 roku. (…) dopiero potwierdzone zamknięcie się dziennej świecy poniżej tej linii będzie pierwszym sygnałem zmieniającego się trendu – przekonuje bank w swoim porannym komentarzu.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułSyryjski galimatias a cena ropy – raport surowcowy
Następny artykułGuten Morgen DAX 13.04.2018
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here