Naga MarketsPo kilku dniach spokoju, pora na jakieś mocniejsze ruchy na głównej parze walutowej EURUSD. Trend długoterminowy jest oczywiście spadkowy i to takich pozycji należałoby wypatrywać na wykresie, jednak nie wyklucza to okazyjnych lotnych wzrostowych korekt. Przymiarka do takowej odbywa się właśnie teraz, gdzie EURUSD rysuje formację oRGR (przy okazji, co dosyć częste, rysując chorągiewkę). O oRGR będzie można mówić dopiero w momencie wybicia w górę przebijającego linie szyi (górna niebieska linia). Kolejnym celem będzie wtedy opór na 1.2960.

Widzimy więc, że przed popytem ciężka droga do wzrostów zatem możemy rozważyć także drugi scenariusz negujący oRGR-a i zakładający przebicie dolnej linii chorągiewki i wsparcie horyzontalne przy 1.29. Rozsądnie byłoby się na razie wstrzymać z decyzją i poczekać na rozwój sytuacji, szczególnie że wieczorem usłyszymy jeszcze, co do powiedzenia ma Mario Draghi a jak dobrze wiemy potrafi on wpłynąć na notowania wspólnej waluty.

eurusd

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here