Naga MarketsZmienność na parze EURUSD nie jest w ostatnich dniach zbyt duża.  Z jednej strony podaż próbuje doprowadzić do testu linii trendu wzrostowego, z drugiej strony popyt broni każdej świecy. Szczególnie dobrze widać to po długich dolnych cieniach świec dziennych z ostatniego tygodnia.

W ostatniej godzinie inwestorzy poznali dane z amerykańskiej gospodarki. Zarówno Inflacja producencka jak i tygodniowe dane dotyczące liczby wniosków o zasiłek dla bezrobotnych nie odbiegły znacząco od prognozy. Dlatego też EURUSD praktycznie nie zareagował na ten dane makroekonomiczne (czytaj więcej w artykule: “Paczka danych z USA i Kanady bez wpływu na notowania“).

Wiodącym scenariuszem dla EURUSD na najbliższe dni jest test linii trendu wzrostowego. Gdyby jednak to podaż była górą to scenariuszem alternatywnym będzie kolejny test ostatniego maksimum na poziomie 1.1880.

Ta jak również wiele innych analiz znajdziesz na stronie XM.COM

EURUSD D1
Wykres EURUSD dla D1

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here