Naga MarketsDużo się dzieje na EURUSD, zeszłotygodniowe posiedzenia banków centralnych nadały bykom wiatru w żagle. Najpierw popyt dynamicznym ruchem zdołał przełamać opory na poziomach 1.1380, 1.1440, a w dniu dzisiejszym bez większego problemu cena przekroczyła maksima z kwietnia 2016 osiągając poziom na jakim ta para walutowa nie była notowana od października 2015 roku.

Na wykresie D1 od grudnia 2015 widać kolejne wyższe szczyty i wyższe dołki co potwierdza, obecny trend na “Edku”. Patrząc jednak na poziom, do którego obecnie dotarł EURUSD można dodać przypuszczenie, że “łatwo już było”. Poziom 1.1490 jest oporem, który wielokrotnie zatrzymywał zapędy byków począwszy od stycznia 2015 roku. Próba szybkiego pokonania tego poziomu nie powinna się udać i może spowodować głębszą korektę. Dlatego najbezpieczniejszym ruchem jaki może wykonać popyt byłaby konsolidacja pod wskazanym oporem. Gdyby przełamanie tego oporu zakończyło się sukcesem to kolejny cel dla popytu usytuowany jest na poziomie 1.1620. Jeżeli natomiast pojawi się głębsze odbicie to podaż będzie liczyła na ruch w stronę dolnego ograniczenia obecnej konsolidacji czyli nawet do rejonu 1.0520.

Otwórz pozycję na EURUSD na rachunku brokera XTB.  X-Trade Brokers DM S.A. został najlepszym polskim brokerem 2015 według FXCuffs.

Interwał H1

Wykres EURUSD dla interwału H1.
Wykres EURUSD dla interwału H1.

Interwał D1

Wykres EURUSD dla interwału D1.
Wykres EURUSD dla interwału D1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here