Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

DARMOWE SZKOLENIA Z COMPARIC.PL W TYM TYGODNIU


Ludowy Bank Chin wychodzi z założenia, że do trzech razy sztuka – w związku z tym 3 już dzień z rzędu postanowił obniżyć stawkę referencyjną juana wobec dolara amerykańskiego – ma to na celu pobudzenie lokalnej gospodarki oraz eksportu. Jak na razie jednak odbija się jedynie negatywnie na międzynarodowych rynkach.

Jeżeli chodzi o dane makroekonomiczne publikowane do tej pory, to poznaliśmy wyniki inflacji konsumenckiej (CPI) dla najważniejszych europejskich gospodarek (mowa tutaj o Niemczech, Francji, Hiszpanii, itd.). Odczyty mieszane, nie miały jednak większego wpływu na EUR, gdzie oddziałują przede wszystkim chińskie napięcia.

Dzisiaj czekają nas jeszcze dane z gospodarki polskiej (CPI oraz rachunek bieżący o 14:30) i raport dot. sprzedaży detalicznej w USA (14:30) wraz z publikacją jobless claims. Raport sprzedaży detalicznej to niewątpliwie najważniejsza informacja dnia – szczególnie, że analitycy spodziewają się silnych wzrostów i wyjścia z ujemnych terytoriów.

Opcje binarne wygasające w 15 sekund i 100% zwrotu w MarketsPulse

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, GBP

SŁABE: AUD, NZD, EUR

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– GBP/JPY – powraca do oporu

EUR/GBP – czas na korektę

EURUSDH4.png 13.0882

Notowania EUR/USD dotarły do szczytów lipcowych, przetestowały je, jednak zamknięcie miało miejsce poniżej. W trakcie dzisiejszej sesji cena natomiast wyraźnie cofa, testując obecnie LH z lipca od góry (okolice 1.1110). W miejscu tym warto obserwować dalsze zachowanie ceny – czekając na ponowne odbicie w kierunku szczytó1) z ostatniego miesiąca lub na zejście poniżej i retest od dołu.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum. Sprawdź brokerów opcji binarnych w Comparic.pl i skorzystaj z oferty specjalnejConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here