Naga Markets



EUR/USD zrzucone mocno po wczorajszym oświadczeniu FOMC i projekcjach stopy funduszy federalnych znajduje się obecnie 140 pips pod poziomami sprzed oświadczenia i szybko zbliża się do ważnego wsparcia przy rozciągniętej zmienności. Poziom 1.3770 to zbieg poziomu S1 Pivot (pierwsze wsparcie w ciągu dnia dla profesjonalnych graczy) oraz zniesienie wewnętrzne Fibonacciego 38.2% wzrostów z lutego i pierwszej połowy marca. Podobna synergia zachodzi na poziomie cenowym 1.3730, gdzie również spodziewamy się zobaczyć kupujących. Poziom dzisiejszego Pivot’a połączony ze zniesieniem Fibonacciego 23.6% na poziomie 1.3850 stanowią silny opór i bazę dla niedźwiedzi. Wymienione wyżej poziomy perfekcyjnie potwierdza nam Price Action.

Obecnie szukamy informacji, czy trend średnioterminowy na EUR/USD został przełamany, czy poziom S1 utrzyma się i EUR znajdzie nowych nabywców.

 

GBP/USD – po porannej korekcie do poziomu 1.6550/60, gdzie zbiega nam się zniesienie Fibonacciego 38.2% oraz Pivot (oś dnia) rynek zareagował gwałtowną sprzedażą formując kontynuacyjny Pinbar. Po wczorajszym posiedzeniu FOMC kabel jest wyraźnie w sprzedażowym nastroju. Najbliższe istotne wsparcie znajdziemy na poziomie 1.6470, co daje nam około 45 pips od obecnej ceny rynkowej 1.6525.

XM_artykul

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here