Naga MarketsDzisiejszy dzień na większości parach walutowych z dolarem amerykańskim przyniósł odreagowanie, które w dużej mierze spowodowane było słabszymi od prognoz danymi z amerykańskiej gospodarki. Pytanie czy obecna korekta może być początkiem odwrócenia trendu spadkowego.


Wydaje się jednak, że dzisiejsze dane pomimo, ze były słabsze to jednak nie była to duża różnica w stosunku do prognoz. Poza tym kluczowe dane z amerykańskiego rynku pracy oraz dane o inflacji dopiero przed nami. W związku z tym obecny ruch powinniśmy traktować bardziej w charakterze korekty.

Rysunek 1. Analiza techniczna,EURUSD,D1,21.05.2018

Obecnie kluczowym poziomem jest geometria 100%, która zlokalizowana jest w rejonie cenowym 1.1680. W przypadku przełamania wskazanego obszaru otwiera się droga do większych wzrostów z kolejnym zasięgiem w okolicy poziomu wsparcia 1.1820.

Rysunek 2. Analiza techniczna,EURUSD,H4,31.06.2018

Obrona równości korekt może być początkiem scenariusza nakreślonego na początku, czyli zakończenia korekty i kontynuacji trendu spadkowego. Docelowym poziomem dla niedźwiedzi jest obecnie 1.1400. Bardzo możliwe, że z rozwinięciem jednego ze scenariuszy będziemy musieli poczekać do piątku kiedy to opublikowane zostaną dane z amerykańskiego rynku pracy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here