Naga Marketseu

Na interwale H4 pary EUR/USD tworzy się świeca z długim, dolnym cieniem. Na niższych interwałach można już znaleźć sygnały świadczące o aktywności popytu. Jest to kluczowe miejsce, które łączy linię trendu wzrostowego z głównym wsparciem okolic 1,06, które jak widać na wykresie było wielokrotnie testowane z powodzeniem. Jeżeli świeca H4 zamknie się w takim kształcie, będzie to sygnał do prawdopodobnych wzrostów, a przynajmniej odreagowania po ostatnich dynamicznych spadkach.

eu op

TopOption, oferuje 85% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here