Naga MarketsEURUSD – na wykresie miesięcznym pojawiła się formacja objęcia hossy czyli byczy Outside Bar. Rzadko analizuje wykresy miesięczne, ale po bliższym przyjrzeniu się notowaniom na tym TF zauważyłem, że takie popularne formacje Price Action jak Inside i Outside Bary są tu respektowane więc warto czasem sięgnąć głębiej w historię danego instrumentu. Ponieważ analizie poddałem aż 4 wykresy: MN,W1,D1 i H4 – uznałem, że łatwiej będzie mi się podzielić moimi spostrzeżeniami w formie wideo niż pisanej.

Zapraszam zainteresowanych do obejrzenia wideo, w którym wyjaśniam dlaczego jestem nastawiony na wzrosty na tej parze. Celowo zrobiłem tą długoterminową analizę tuż przed posiedzeniem Europejskiego Banku Centralnego (ECB) i decyzją o wysokości stóp procentowych, by sprawdzić jak podejście “techniczne” do wykresów wypadnie w zderzeniu z jutrzejszymi danymi z ECB i rynku USA – czyli realnym rynkiem. Innymi słowy : czy teoria pokryje się z praktyką.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here