Naga MarketsDzisiejsze posiedzenie ECB i decyzja o nie zmienianiu wysokości stóp procentowych dla strefy Euro spowodowało trochę większa zmienność na ostatnio dość nudnym rynku walutowym.

EURUSD Daily – Objęcie Hossy podparte wsparciem kanału – przekonuje mnie do wzrostów

Na parze EURUSD Początkowo cena spadła do najniższego poziomu od maja 2017 by powoli zawrócić i skierować sie na północ. Dzienna świeca utworzyła Outside Bara tak zwane objęcie hossy. Minimum świecy obejmującej znajduje się na wsparciu kanału spadkowego.

EURUSD H4 – w przypadku wybicia górą z formacji celem może byc opór kanału.

Gdy spojrzymy na wykres H4, oscylator MACD jest w fazie wzrostowej, i istnieje duże prawdopodobieństwo, ze cena wybije z formacji Outside Bara górą. Dobrym potwierdzeniem takiego scenariusza będzie pojawienie się minimum na MACD na wykresie dziennym , być może nastąpi to już na zamknięciu jutrzejszej (piątkowej) sesji. Naturalnym celem popytu może być opór wspomnianego kanału spadkowego.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here