Naga MarketsPo publikacji popołudniowych danych z amerykańskiego rynku obserwujemy wyraźną aprecjację dolara amerykańskiego w stosunku do pozostałych walut G8. Najsilniej przebiega jednak na parze z euro oraz dolarem nowozelandzkim.


EUR/USD daily

EURUSDDaily.png 11.04

Notowania pary EUR/USD w trakcie dzisiejszej sesji pokonały średnioterminową linię trendu rysowaną od początku marca 2015r. Jednocześnie przebite zostało wsparcie 1.0895, pod którym cena ostatni raz znajdowała się w sierpniu.

Jeżeli cena wyraźniej nie zawróci, to przewaga niedźwiedzi się utrzyma, a traderzy będą celować w kolejne wsparcie na wysokości poziomu 1.0818.

NZD/USD daily

NZDUSDDaily.png 04.11

W przypadku Kiwi cena opuszcza natomiast październikowy podażowo nachylony kanał oraz testowaną od kilku sesji okolicę 38,2% zniesienia ostatniej kilkutygodniowej byczej korekty – która rozrysowała 10 wzrostowych świec na NZD/USD z rzędu).

Wczorajsze i dzisiejsze osunięcia mogą być natomiast sygnałem powrotu do tendencji spadkowej. Jak na razie główną blokadą, która zastopowała poszerzenie korekty okazały się dołki z pierwszej połowy czerwca w okolicach 0.6876.

Co dzisiaj rusza walutami?

Samodzielnie kontroluj procentową zmianę wartości par walutowych – odbierz dostęp

waluty 1 waluty 2

Przed godziną 16:30, dolar nowozelandzki jest najsilniej osuwającą się walutą (w stosunku do wtorkowych cen zamknięcia rynku). Wyraźniejsze ruchy również na EUR i USD, pozostałe waluty natomiast raczej dosyć płasko.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here