Naga MarketsNotowania euro do dolara amerykańskiego zamykały się w trakcie wtorkowej sesji na poziomie 1.12876 (testując wcześniej okolice 1.13382), co jest najwyższym poziomem od października 2015 roku. Wzrosty na EUR/USD rozpoczęły się od wielokrotnie testowanych dołków okolic 23.6% zniesienia Fibonacciego (spadki sierpień-grudzień 2015) i po pokonaniu 38.2% zniesienia – oba poziomy wyznaczały zakres konsolidacji, w której notowania przesuwały się przez ponad dwa miesiące.

Następnie cena pokonała i testowała poziom 50% Fibonacciego, aby ostatecznie w poniedziałek zamknąć się nad 61.8%. Jeżeli strefę tworzoną przez Fibo w połączeniu z 1.12876 uda się skutecznie przetestować od góry, powinniśmy być świadkami dalszej wzrostowej korekty EUR/USD. Docelowy poziom, który rysuje się najbliżej to szczyty sierpniowe okolic 1.14450 i właśnie tam warto doszukiwać się celu dla długich pozycji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o poziomach Fibonacciego w handlu, weź udział w darmowym szkoleniu prowadzonym przez Comparic.pl i XM.

EURUSDDaily

Środa i czwartek upłynie pod hasłem półrocznego raportu polityki pieniężnej, który Janet Yellen zaprezentuje dwóm różnym Komisją zasiadającym na amerykańskim Kapitolu. Może to wywołać większą zmienność na dolarze amerykańskim. Analitycy są praktycznie zgodni, że raport nie będzie zawierał żadnych pozytywnych informacji, doprowadzając do osunięcia USD – a co za tym idzie dalszych wzrostów EUR/USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here