Naga MarketsSytuację techniczną na EUR/USD omawialiśmy już w jednej z porannych analiz. Sprawdź jak od tego momentu rozwinęła się cena:

O godzinie 14:30 rynki poznały wyniki wniosków o zasiłki dla bezrobotnych oraz zamówień na dobra trwałego użytku w USA. Chociaż te pierwsze (jobless claims) wypadły delikatnie gorzej od prognoz, to dobre wyniki zamówień na dobra (4.9% w stosunku do prognoz 2.5%) spowodowały dynamiczne osunięcie euro do dolara amerykańskiego.

Sytuacja jednak odwróciła się już pół godziny później, kiedy opublikowano teoretycznie mniej istotny dla dolara wskaźnik, a mianowicie indeks cenowy nieruchomości, który spadł do 0.4% (prognoza 0.5%). W efekcie wykres 5-minutowy wygląda następująco:

EUR/USD M5
EUR/USD M5

Na wykresie dziennym natomiast bez zmian – jak na razie trzecia sesja z rzędy rysuje długi dolny knot, próbujący bezskutecznie przebijać się przez okrągły poziom wsparcia 1.10. Nie pozostaje nam więc nic innego jak nadal czekać na realizację silniejszych wzrostów w tym miejscu lub na pokonanie poziomu i re-test od dołu. Do zagrywania pozycji warto wypróbować brokera HFT Brokers z najniższą rynkową prowizją na EUR/USD.

EUR/USD D1
EUR/USD D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here