Naga MarketsCredit_Agricole_600Ten czwartek obfituje w ważne dane makroekonomiczne wpływające bezpośrednio nie tylko na EUR/USD, ale również pary powiązane z amerykańskim dolarem. Jaki wpływ nadchodzących odczytów ze Stanów na najpopularniejszą parę walutową przewiduje Credit Agricole?


Ostatnie informacje płynące z USA rozbudziły na nowo nadzieje na podwyżkę stóp procentowych przez FED. Pozytywne nastawienie inwestorów w stosunku do dolara skutkowało zwiększoną aprecjacją USD w ostatnich dniach.

W tym tygodniu rynek skupia się na kolejnym raporcie na temat stopy bezrobocia w Stanach. Analitycy Credit Agricole oczekują, że nadchodzące dane potwierdzą dalszą poprawę stanu gospodarki USA. Jeśli jednak dane okażą się gorsze od oczekiwanych, bank nadal pozostaje byczo nastawiony i oczekuje, że każde osłabienie USD zostanie wykupione przez inwestorów.

W średnim terminie Credit Agricole pozostaje niedźwiedzio nastawiony w stosunku do EUR/USD i oczekuje spadku kursu w okolice poziomu 1.06.

Wykres EUR/USD w interwale W1 wraz z zaznaczonym poziomem docelowym, który zdaniem Credit Agricole zostanie osiągnięty w najbliższych tygodniach.
Wykres EUR/USD w interwale W1 wraz z zaznaczonym poziomem docelowym, który zdaniem Credit Agricole zostanie osiągnięty w najbliższych tygodniach.

Więcej informacji na temat pozycji dużych graczy znajdziecie na stronie eFXplusConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here