Naga Marketseu

Na wykresie H4 pary EUR/USD kolejny raz nie powiodła się próba pokonania głównej strefy oporu w rejonie 1,13. Kolejny raz pojawiły się świece z długimi, górnymi cieniami, które w szerszym, spadkowym układzie mogą zachęcać do zagrywania na spadki. Okres, w którym popyt próbuje wybić wspomniany opór, wygląda dość mało dynamicznie na tle wcześniejszego impulsu spadkowego. Może to przypominać typowo korekcyjną formację np. flagi. Patrząc krótkoterminowo, wydaje się, że po kolejnej nieudanej próbie, może przyjść przynajmniej kilkugodzinny ruch spadkowy.

eu op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 80% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCAD/JPY – popyt pokazuje siłę
Następny artykułAnaliza Ichimoku NZDUSD, EURJPY 9 październik 2015
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here