Naga MarketsEuro do dolara amerykańskiego porusza się już 500 pipsów powyżej dołków po marcowym posiedzeniu ECB i znajduje wsparcie na wysokości 1.1340. Justin Bennett wspominał o tym poziomie w swoim ostatnim komentarzu weekendowym zwracając uwagę na możliwość zaserwowania ciekawych okazji handlowych. Bycze PA na wykresie H4 może być właśnie tym czego potrzeba do wypchania notowań w okolice szczytów z października 2015.

Strefa 1.1490 jest reprezentowana przez kilka szczytów z lutego oraz również z połowy października 2016. Zaraz powyżej mamy wsparcie dawnego kanału rozszerzającego się od dołków zeszłorocznych – poziom ten jest zdecydowanie silniejszy od 1.1490.

Biorąc jednak pod uwagę, że o godzinie 20:00 poznamy protokoły FOMC, kupno jakiejkolwiek pary dolarowej w tym momencie jest mocno ryzykowne. Bennett zaleca więc oczekiwanie na zachowanie EUR/USD w trakcie publikacji oraz zamknięcie dnia – wejście w pozycję powinniśmy rozważyć jutro. Jakiekolwiek bycze sygnały z obecnych poziomów powinny dostarczyć możliwość wchodzenia w longi.

Zobacz również analizę Piotra Drabika, EUR/USD powrót nad 1.1380

EUR/USD H4
EUR/USD H4

Alternatywnie, zamknięcie poniżej 1.1340 zaneguje byczy obraz i nastawi nas na sprzedaż. Najbliższym wsparciem w tym przypadku będzie 1.1210.

HFT Brokers oferuje najniższą prowizję rynkową w przypadku handlu na EUR/USD – Sprawdź >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Tutaj jak widać mamy analizę zewnętrznego autora, którą jedynie tłumaczyliśmy z angielskiego na polski. A każda osoba może prezentować przecież inne spojrzenie na dany walor, prawda? 🙂

  2. przedwczoraj wszyscy namawialiscie na sprzedaz eu/usd-teraz kup ale jutro a jutro co bedzie?
    macie jakas 1 linie to sie jej trzymajcie i nie zmieniajcie zdan jak rekawiczki -nie da sie tego czytac
    z pow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here