Naga Marketseu

Na wykresie H4 pary EUR/USD kurs od dawna porusza się w zdecydowanym trendzie spadkowym. Aktualnie cena spadła do poziomu poprzednich dwóch minimów. Jest to poziom wsparcia, na który kurs ładnie i czytelnie reagował. Wydaje się, że i tak może być tym razem. Należy także zwrócić uwagę na to jak bardzo dokładnie respektowana jest linia trendu. Myślę, że cena może po raz trzeci, korekcyjne odbić się w górę, aż do linii trendu, skąd nastąpi chyba już decydujący atak podaży i nowe minima w tym roku staną się faktem.

eu op

OptionTrade, oferuje 83% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 183 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/CHF – strefa oporu H4
Następny artykułPGNIG [PGN] – podwójny sygnał kupna
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here