Naga MarketsWiększą część ubiegłego tygodnia, kurs euro do dolara (EURUSD) spędził na testowaniu kluczowego obszaru wsparcia między 1,1000 – 1,0990.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, wraz z zamknięciem czwartkowej sesji utworzył się inside bar, ponieważ notowania tego dnia w całości zawierały się w zakresie handlu ze środy. Kolejnego dnia, niedźwiedzie podjęły próbę wybicia dołem z tejże formacji, która niestety okazała się nieudana. Do zakończenia notowań w piątek, straty zostały odrobione, a na wykresie utworzyła się bycza formacja Fakey (fałszywe wybicie z inside bara).

Wspomniana wyżej formacja wskazuje na respektowanie kluczowego wsparcia oraz potencjał do odbicia. Możliwe zatem, że w tym tygodniu będziemy świadkami ruchu wzrostowego w kierunku oporu przy 1,1073 – 1,1096.

Podczas dzisiejszej sesji, handlujący na Euruodolarze powinni zwrócić uwagę na wystąpienie nowej szefowej EBC Christine Lagarde w Parlamencie Europejskim. Ponadto, o godzinie 16:00 poznamy wyniki przemysłowego PMI / ISM w Stanach Zjednoczonych.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej EURUSD - 02.12.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej EURUSD – 02.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here