Naga Markets
eu

Na wykresie H1 pary EUR/USD cena porusza się w trendzie spadkowym, a dokładniej między zaznaczonym wsparciem a oporem. Bliskość końca roku sprawia, że niewiele dzieje się w ostatnim czasie, dlatego warto zagrywać jedynie w bardziej skrajnych punktach. Miejscem takim może być strefa oporu, od której już raz cena mocno odbiła się w dół, a wcześniej pozom ten dwukrotnie służył jako wsparcie. W ostatnim ruchu wzrostowym (po odbiciu od wsparcia) widać już dwie świece marubozu – są to świece bez z bardzo niewielkimi cieniami, które oznaczają że przez cały okres panowały wzrosty. Mogą one zapowiadać kontynuację zwyżki, dlatego warto zaczekać przy strefie oporu i zagrać zgodnie z panującym trendem.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

eu op

OptionTrade, oferuje 83% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 183 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/CHF – kolejny test oporu H1
Następny artykułNial Fuller’s Price Action – tygodniowe spojrzenie na rynki 29 grudnia – 2 stycznia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here