Naga Marketseurusd

Na interwale H4 pary EUR/USD kurs porusza się w korekcie trendu spadkowego, która przyjmuje postać kanału wzrostowego. Wczorajsza analiza z poziomu M30 przyniosła spory i szybki zarobek, dzisiaj sytuacja jest odwrotna, gdyż kurs znajduje się przy dolnej krawędzi kanału i jednocześnie przy strefie SR ciągnącej się od dłuższego czasu. Jest to zagranie niezgodne z trendem, dlatego warto rozważyć je na krótki okres, jako odreagowanie wczorajszych spadków.

eurusd opcja

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here