Naga Marketseu

Na interwale H4 pary EUR/USD od ponad 5 tygodni panuje trend spadkowy, który całkiem nieźle wpisuje się w formację kanału o tym samym nachyleniu. Aktualnie po dość dużej już korekcie wzrostowej, kurs dociera do strefy oporu okolic 1,105, a także do górnej krawędzi kanału, która pełni oczywiście także rolę linii trendu. Warto także zwrócić uwagę na podobne zasięgi poprzednich korekt wzrostowych. Wydaje się, że warto rozważyć dalszą grę na spadki, w przypadku gdyby pojawił się czytelny sygnał świadczący o ponownym wzroście aktywności podaży.

eu op

TopOption, oferuje 85% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here