9 lipca 2013 8:20

Nie ma wątpliwości co do tego, że trend na EUR/USD jest spadkowy jednak od początku tego tygodnia trwa odreagowanie i to mimo kiepskich danych ze Strefy Euro. Obecnie Eurodolar podchodzi pod opór na 1.28950, niewiele wyżej znajduje się kolejny 1.29200. W tej strefie można wypatrywać sygnałów do sprzedaży. Jeśli ich nie będzie kolejny poziom to 1.3000.

Na razie jedyną opcją gry na EUR/USD są pozycje krótkie.

EUR/USD - już dzisiaj powrót do spadków?Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj