Naga MarketsNic nowego z FOMC

Zgodnie z oczekiwaniami analityków środowe posiedzenie FOMC nie zakończyło się zmianą stóp procentowych. FOMC będzie uważnie śledził zmiany na rynku pracy (najbliższe dane za styczeń już w piątek). Również w centrum zainteresowania będzie inflacja, która w średnim terminie powinna osiągnąć poziom 2%. Rada nie dała, żadnych wskazówek dotyczących przyszłych posiedzeń, więc podwyżka stóp nawet na kolejnym posiedzeniu jest możliwa.

EURUSD znowu powyżej 1.0800

EURUSD zaraz po publikacji decyzji FOMC skierował się na dzienne minimum. Jednak już na poziomie wcześniejszej linii trendu kupujący wrócili do gry i szybko cena znalazła się w rejonie 1.0750 – 1.0770. Dzisiaj ten poziom został przełamany i EURUSD znalazł się na najwyższym poziomie od 8 grudnia.

Najbliższym celem popytu jest rejon 1.0830 – 1.0860. Po jego przełamaniu otworzy się prosta droga do oporu na poziomie 1.0970. Wzrosty, są obecnie podstawowym scenariuszem dla EURUSD.

Gdyby jednak to podaż za chwilę przejęła kontrolę (np. po piątkowych danych) to warto obserwować dwa istotne poziomy. Najważniejszym jest 1.0700, tutaj wsparcie pokrywa się z nową linią trendu wzrostowego. Drugim jest rejon 1.0770 – 1.0750, który stanowi najbliższe wsparcie, jednak nie jest aż tak istotny.

Wykres dla interwału H1.

Weź udział w webinarze. Najtrudniejszy element tradingu Psychologia.

EURUSD
Wykres dla interwału H4.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here