whitebit

Analitycy Bank of America Merrill Lynch prognozują, iż obecna fala spadkowa na eurodolarze doprowadzi notowania do poziomu poprzednich dołków. Potwierdzeniem tego scenariusza według analityków byłoby przebicie poziomu 1.3177, który obecnie został już pokonany. Prognozowany jest spadek do poziomów 1.2752-1.2662 a docelowo do 1.2457.Sytuacja podobnie kształtuje się na GBPUSD. Analitycy polecają sprzedawać na odbiciu, ze stopem powyżej lokalnego szczytu podczas gdy prognozowanym zasięgiem spadków są dołki z marca bieżącego roku.

Podczas gdy korekta na fali czwartej w notowaniach USDJPY dobiega końca, testując poziom 38,2% zniesienia wewnętrznego w skali tygodniowej w połączeniu z poziomem poprzednich dołków, analitycy prognozują iż cena powróci w okolicę szczytu przy poziomie 100.

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
 

Źródło: eFxnews.comZapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Inwestor, project manager w Investio.pl, współtwórca Macro-Tube.com, a przede wszystkim wielki pasjonat rozbudowanej analizy makroekonomicznej i jej wykorzystania w inwestycjach. Szuka okazji tam, gdzie nikt inny nawet nie spogląda. Swoimi doświadczeniami dzieli się na blogu 1do1.biz.pl. Wieczny optymista.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj