Naga Markets

Analitycy Bank of America Merrill Lynch prognozują, iż obecna fala spadkowa na eurodolarze doprowadzi notowania do poziomu poprzednich dołków. Potwierdzeniem tego scenariusza według analityków byłoby przebicie poziomu 1.3177, który obecnie został już pokonany. Prognozowany jest spadek do poziomów 1.2752-1.2662 a docelowo do 1.2457.Sytuacja podobnie kształtuje się na GBPUSD. Analitycy polecają sprzedawać na odbiciu, ze stopem powyżej lokalnego szczytu podczas gdy prognozowanym zasięgiem spadków są dołki z marca bieżącego roku.

Podczas gdy korekta na fali czwartej w notowaniach USDJPY dobiega końca, testując poziom 38,2% zniesienia wewnętrznego w skali tygodniowej w połączeniu z poziomem poprzednich dołków, analitycy prognozują iż cena powróci w okolicę szczytu przy poziomie 100.

 

Źródło: eFxnews.com

AVA Trade


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułAnaliza popołudniowa / 24.06.2013
Następny artykułFundamentalny tydzień – GDP US oraz szczyt Unii Europejskiej / 24.06.2013
Inwestor, project manager w Investio.pl, współtwórca Macro-Tube.com, a przede wszystkim wielki pasjonat rozbudowanej analizy makroekonomicznej i jej wykorzystania w inwestycjach. Szuka okazji tam, gdzie nikt inny nawet nie spogląda. Swoimi doświadczeniami dzieli się na blogu 1do1.biz.pl. Wieczny optymista.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here