whitebit

18 czerwca 2013 6:40

We wczorajszej analizie pisałem o formacji trójkąta jaka tworzy się na Eurodolarze: Większe ruchy na EUR/USD dopiero po wybiciu z trójkąta?. Wczoraj linia ta została naruszona około godziny 21:00 wyraźnie przebita. O tym dlaczego tak się stało pisze Szymon Nowak w Komentarzu dziennym makro – 18/19 czerwca.

EUR/USD nie zdołało jednak przebić maksimum z 13 czerwca i wyraźnie podczas sesji azjatyckiej się osłabiło. Przez kilka godzin wsparcie stanowił poziom 1.3360 jednak został przebity i będzie on teraz oporem. W ogóle cały zaznaczony na niebiesko obszar to opór dla EUR/USD i dopiero po wydostaniu się z niego możemy mówić o większych wzrostach.

Okazją do otwierania pozycji długich może być poziom 1.3330, gdzie jest wsparcie oraz może nałożyć się na niego górne ograniczenie trójkąta, które również powinno trzymać cenę od dołu.
Fałszywe wybicie z trójkąta? picadsfxsaltplZapisz się do newslettera Comparic.pl >>Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj