Naga MarketsNotowania głównej pary walutowej po raz kolejny testują w tym tygodniu kluczową strefę konfluencji wsparcia, gdzie obszar horyzontalny między 1.1509/80 zbiega się z linią trendu wzrostowego prowadzoną od zeszłorocznych minimów.

Właśnie na tym wsparciu powstała wczoraj formacja Fakey wskazująca na potencjalne odwrócenie / ruch wzrostowy. Lepiej widoczna jest na powiększeniu włączonym do poniższego wykresu dziennego.

Zakres ruchu z wtorku stanowi świecę matkę, która w całości obejmuje handel podczas środowej sesji, co daje nam formację inside bar. Z kolei wczoraj miała miejsce próba wybicia dołem z zakresu, która okazała się nieudana, a dodatkowo świeca dzienna zamknęła się ponad maksimami inside bara. Tym samym utworzyła się wspomniana wyżej formacja Fakey, która daje potencjał do wzrostu w kierunku 1.1840.

Warto przy tym rzucić okiem na wykres 4-godzinny, który ukazuje także drugorzędne poziomy oporu z jakimi będą musieli poradzić sobie kupujący. Obecnie stoi przed nimi wyzwanie związane z pokonaniem obszaru w obrębie 1.1645. Kolejny poziom obrony w drodze do 1.1840 znajduje się natomiast 100-pipsów niżej, przy 1.1740.

Alternatywnie, zanegowanie formacji Fakey / wczorajszych minimów, otworzy drogę spadkom w kierunku okrągłego poziomu 1.1300.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here