Naga MarketsInterwał miesięczny informuje o inicjatywie popytu (objęcie hossy z listopada, pin bar w grudnia 2018) w ramach szerokiej strefy balansowania 1.1440-1.2060. Cena dotarła w okolice kluczowego oporu – 1.2060. Wynik starcia powinien określić układ sił w dłuższym horyzoncie czasowym.

Wykres tygodniowy informuje o próbie zawiązania ruchu spadkowego z wykorzystaniem horyzontalnej bariery w okolicach 1.2030. Aktualny ruch podaży można rozumieć jako konsekwencje niewielkiej spadkowej świecy pin bar z zeszłego tygodnia. Jeżeli pin bar utrzyma cenę, za wariant podstawowy należy uznać ponowne testowanie strefy równowagi w okolicach 1.1850, natomiast  warunkiem kontynuacji wzrostów w aktualnej sytuacji technicznej jest wyłamanie w/w świecy.Wykres dzienny (po aktualizacji głównego poziomu oporu) informuje o podażowym sygnale – świecy pin bar z 10 stycznia. Do czasu negacji świecy wariantem podstawowym jest ruch w kierunku linii równowagi aktualnej konsolidacji – 1.1850.

Podsuwanie: EURUSD od kilku miesięcy funkcjonuje w ramach konsolidacji związanej z horyzontalnym oporem 1.2060 (wykres miesięczny). Cena dotarła w rejon oporu i podaż próbuje kontratakować (pin bar z zeszłego tygodnia – wykres tygodniowy, oraz pin bar z 10-go stycznia – wykres dzienny). Do czasu negacji korekcyjnych sygnałów za główny wariant zachowania ceny należy uznać test poziomu równowagi w okolicach 1.1850.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here