Naga Marketseu

Na interwale H4 pary EUR/USD naruszony został kanał spadkowy, w którym porusza się kurs od połowy czerwca. Mimo lekkiego naruszenia, nastąpił atak podaży i kurs powrócił z dużym impetem do wnętrza kanału. Wszystko odbywa się na fali umocnienia USD, które odczuwalne jest na wielu innych parach walutowych. Aktualnie formuje się świeca z dłuższym, górnym cieniem co pokazuje być może początek kolejnego impulsu spadkowego. Po przełamaniu wsparcia okolic 1,09 nie powinno być już żadnych wątpliwości kto dominuje na wykresie, a cena powinna dalej spadać aż do 1,08.

eu op

TopOption, oferuje 85% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here