Naga MarketsPara walutowa EURUSD po ustanowieniu minimum na poziomie 1.0630 w marcu ubiegłego roku poruszała się w trendzie wzrostowym by osiągnąć maksimum na 1.2360.

  • objęcie hossy na D1
  • payrollsy poniżej oczekiwań – dolar stracił
EURUSD Daily
EURUSD Daily – cena na decyzyjnym poziomie

Bieżący rok to systematyczne spadki, aż do piątku do godz 14:30 kiedy to poznaliśmy payrollsy z USA. Dane o zatrudnieniu w sektorze pozarolniczym (NFP) są publikowane w USA co miesiąc przez Amerykański Urząd Statystyczny ds.Rynku Pracy. Styczniowe dane okazały się być niższe od oczekiwanych, dolar amerykański zaczął tracić.

Te artykuły również Cię zainteresują
Euro zaczęło odrabiać straty i zakończyło dzień na poziomie 1.2050 tworząc wzrostowego outside bara ( objęcie hossy).

Patrząc na wykres D1 możemy zauważyć formację RGR, a piątkowe notowania zatrzymały sie na linii szyi, testując ja od dołu.

Za wcześnie jeszcze by dzisiaj wyrokować w którą stronę notowania podążą, ale warto śledzić zachowanie ceny na poziomie 1.2050, gdyż jego skuteczne pokonanie lub odrzucenie może wyznaczyć kierunek na kolejnych kilka sesji.Pod pojęciem skuteczne rozumiem zamknięcie świecy poniedziałkowej ponad wspomnianą linią szyi lub poniżej 1.1950 czyli minimum formacji objęcia hossy.

WEBINAR:  Poniedziałek, 08.02.2021, godz. 20:00

Portal Comparic.pl razem z Brokerem XM mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar ” Strategia EMA144″. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (08.02.2021 roku) o godzinie 20:00 i będzie prowadzone przez Dariusza Dargo.

W czasie wykładu przedstawię zasady strategii opartej na średniej wykładniczej EMA144, która okazuje się dość dokładnie odwzorowywać sytuację na wykresie danego instrumentu i potrafi generować skuteczne sygnały transakcyjne. Uczestnicy wykładu dowiedzą się między innymi:

  • co to jest średnia krocząca
  • dlaczego akurat EMA144
  • średnia jako dynamiczne wsparcie/opór
  • przykłady setupów na różnych interwałach czasowych
  • wykres live i jak szukać setupów

BIORĘ UDZIAŁConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here