Naga Marketseu

Na wykresie M30 pary EUR/USD mamy ostatnio do czynienia z silnym przyspieszeniem trendu spadkowego, o czym świadczą powstające luki cenowe. Każda taka luka działa jako opór. Aktualnie po silnym spadku obserwujemy łagodne wzrosty. Ich słabość wskazuje na to, że są one tylko korektą. Kluczowy opór to dwa ostatnie wierzchołki i przy tym poziomie warto zastanowić się nad zagraniem na spadki.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

eu op

OptionTrade, oferuje 83% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 183 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKorekty nieregularne, PA – możliwe wejście na EUR/GBP
Następny artykułUSD/JPY – ważne wsparcie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

3 KOMENTARZE

  1. Niektórzy brokerzy nie mają luk, bo część z nich jest zwyczajnie uzupełniana w danych historycznych. Pozdrawiam.

  2. Zależy z jakiej platformy Pan korzysta, na XM jest wyraźna luka 1 stycznia, np. na Bossie jej nie ma. W sumie nie ma to wielkiego znaczenia, a analiza jak najbardziej trafiona.

  3. Panie kolego jest tylko 1 luka ta weekendowa a ta pierwsza luka to Pan piszesz o niej a jej tam wcale nie ma. Handel rozpoczyna się o 23:00 naszego czasu 01.01.2014. Proszę dokładnie zerkać i nie nabijać ludzi w butelkę. “Żywca szukacie czy co?”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here