Naga Marketseu

Na wykresie H4 pary EUR/USD doszło w ostatnim czasie do bardzo dynamicznych wzrostów, podzielonych na dwa impulsy wzrostowe. Obecnie cena znajduje się blisko poziomu poprzedniego szczytu i możliwe, że właśnie zaczyna się ruch korekcyjny. Wydaje się, że w krótkim terminie można zagrywać na spadki lub czekać na wyczerpanie się korekty i szukać okazji do gry na dalsze wzrosty. Potencjalnym wsparciem jest poziom okolic 1,1220.

eu op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 80% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza czwartkowej sesji na DAX. W piątek trzy wiedźmy.
Następny artykułUSD/JPY – na kluczowym wsparciu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here