Naga MarketsEuro do dolara amerykańskiego nadal porusza się wewnątrz zakresu 1.1090-1.1460. Cena obecnie znajduje się w bezpiecznej odległości środka kanału, który pełni jednocześnie rolę kluczowego wsparcia (11.1280). Nic nie wskazuje jednak na to, że byki mają aspiracje do przetestowania sierpniowego szczytu na wysokości 1.17.

OCT-13-V3

Krótkoterminowy potencjał wzrostowy powinien ograniczyć się do poziomu oporu widocznego na wysokości 1.1440-1.1460. Po osiągnięciu tych okolic presja sprzedażowa powinna ponownie się aktywować. Nie można jednak całkowicie ignorować intencji kupujących, którzy przy ewentualnym teście wspomnianego wsparcia będą próbowali wypchnąć cenę w okolice 1.1500-1.1530.

Antypody największymi przegranymi sesji

Po ponad tygodniu wzrostów dolar australijski oraz nowozelandzki zaczęły silnie tracić – spadki są jednak zdecydowanie bardziej widoczne na Aussie (taki stan rzeczy utrzymuje się praktycznie od samego rana). Ciężko natomiast wskazać zdecydowanego faworyta – na pozostałych walutach dosyć mieszanie. Do wszystkich zyskuje jedynie CHF – w stosunku do USD, EUR i CAD są to jednak niewielkie wzrosty.

waluty 13.10

Odbierz darmowy dostęp do narzędzia śledzącego zmianę wartości walut.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here