Naga MarketsEuro w ciągu ostatnich dwóch tygodni umocniło się w stosunku do dolara. Od zeszłego czwartku para siłuje się z oporem na 1,1775. Choć poziom ten został kilkukrotnie naruszony, nadal nie doszło do przełamania. Tak naprawdę dopiero trwałe wybicie powyżej 1,18 pozwoli na kontynuacją tendencji wzrostowej na eurodolarze.

Po osłabieniu euro w drugim kwartale cena od kilku miesięcy nie może znaleźć jasnego kierunku. Przez całe wakacje poruszała się w zakresie 1,15-1,18. Wyjątkiem było trwające dziesięć dni wybicie spadkowe, jednak byki szybko zareagowały i cena wróciła do normy.

Choć na wykresie opór został zaznaczony na 1,1775, to rozszerzyłbym jego działanie aż do 1,1800. Strefa ta wyznacza barierę, która musi zostać pokonana, żeby można było mówić o dalszych wzrostach. Jeśli byki dadzą radę się przez nią przebić, kolejnym oporem będzie psychologiczny poziom 1,20. W przypadku spadków cena powinna dotrzeć w rejony 1,1550, w tym miejscu kilkukrotnie miała miejsce reakcja kupujących.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURUSD,
sprawdź ofertę Brokera HotForexConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here