Naga Marketseu

Na wykresie H4 pary EUR/USD kurs będzie niebawem testował lokalną strefę oporu okolic 1,1340. W tym miejscu okaże się czy ostatnie spadki były jedynie korektą i cena po wybiciu oporu powróci do wzrostów czy jednak będziemy mieć do czynienia z większymi spadkami. Patrząc z szerszej perspektywy, ostatni szczyt znajduje się dość wysoko w tygodniowej strefie oporu, a ruch spadkowy wygląda dynamiczniej od aktualnych wzrostów. Patrząc wstecz można zauważyć, że nie tak wyglądały ruchy powrotne do głównego trendu. Możliwe więc, że cena odbije się od oporu w dół.

eu op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 80% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – 18 kwietnia 2016: USD/CHF, CAD/CHF
Następny artykułEUR/GBP – poniżej ostatniego dołka
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here