Naga Markets
Na wykresie miesięcznym pary EUR/USD widzimy, że kurs znajduję się miedzy linią trendu wzrostowego i długoterminową linią bessy. Cały układ tworzy coś na kształt formacji trójkąta, z którego wybicie górą oznaczałoby silny sygnał kupna i wzrost być może nawet w okolice ostatniego szczytu na 1.48. Wybicie dołem czyli przełamanie linii trendu analogicznie będzie sygnałem spadkowym.


Na wykresie tygodniowym można zaobserwować często występowanie formacji objęcia. Każda kolejna świeca tygodniowa neguje poprzednią formację. Aktualnie obowiązuje formacja objęcia hossy.


Wykres o interwale dziennym pokazuje sytuację wybronienia przez kupujących przyspieszonej linii trendu. Po dużych wzrostach kurs utknął na poziomie lokalnego oporu w okolicach 1.37, tworząc prospadkową świecę spadającej gwiazdy. W mojej ocenie świeca ta zapowiada korektę, która pokryje część dużej białej świecy. Ta wielka świeca w obronie linii trendu wyznaczyła jednak kierunek i po korekcie powinno dojść do przełamania lokalnego oporu, a to będzie sygnałem do ataku na kluczowy opór w okolicach 1.38. Scenariusz zakładający wzrosty zostanie zanegowany w momencie spadku poniżej przyspieszonej linii trendu.Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here