Naga Markets21 października 2013 15:05

EURUSD znajduje się w silnym trendzie wzrostowym potwierdzonym przez wszystkie wskaźniki Ichimoku. Cena oraz Chikou span znajduje się ponad Tenkan-sen , Kijun-sen oraz Senkou Span A (zasada trzech linii). Kumo jest wzrostowe oraz cena wybiła się ponad 1.3621, ważny opór wyznaczony przez historyczne punkty zwrotu Chikou span. Zagrożeniem dla ostatnich wzrostów jest Senkou Span B, które od paru tygodni układa się w poziomie, informując o nadchodzącej korekcie.

Jeżeli nastąpi przebicie wyżej wymienionego poziomu w dół (1.3621), silną strefą wsparcia jest 1.3422-03. Jest to obszar , gdzie zbiegają się Tenkan-sen oraz wsparcie wyznaczone prze Chikou span. Dopiero pokonanie 1.3230 (Kijun-sen) będzie pierwszym sygnałem odwrócenia trendu na EURUSD. Zasięg potencjalnych wzrostów to kolejno 1.4147 oraz 1.4810 zaznaczone przez niebieskie, poziome linie na wykresie.Autor: Andrzej Haraburda

EUR/USD - analiza popołudniowa Ichimoku

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/USD zbliża się do rocznego maksimum
Następny artykułIndie (Niffty50) – analiza indeksu
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here