TMS


EuruFly jest prywatną firmą transportową działającą na całym świecie, głównie skupiającą się na rynkach krajów rozwijających się. Spółka dostarcza platformę, na której można wynająć dostępne akurat prywatne odrzutowce i helikoptery, dzięki czemu ich właściciele mogą poprawić zyski. Dla świadomego klienta, platforma działa jako zaufane medium służąca do znalezienia wszelkich opcji, o których normalnie by nie miał pojęcia, a wszystko z niższymi kosztami niż oferują tradycyjne rozwiązania.

Luksus tańszy niż kiedykolwiek

Innowacyjne podejście do rynku lotniczego pozwala firmom mającym w ofercie prywatne odrzutowce i helikoptery zamieszczać je na platformie EuruFly, albo poprzez stronę internetową, albo przez aplikację mobilną. Jest to dla tych spółek świetna okazja do uniknięcia pośredników, a dla klientów uzyskanie dostępu do ofert bez większych starań.

EuruFly stawia się na pozycji bycia odpowiedzialnym za bezpieczeństwo wszelkich danych i transakcji zawieranych na platformie. Aby zapewnić to bezpieczeństwo, zespół opracował technologię dbającą o cały ekosystem, w tym aplikację stacjonarną i mobilną.

Zdecentralizowana platforma została opracowana w oparciu o mechanizmy blockchainu Civic, Ethereum oraz kontrakty smart stworzone dla operacji lotniczych. Wszelkie dane są zabezpieczone. EuruFly opracowało skalowalną metodę łączącą różne technologie, dzięki czemu powstało niepowtarzalne doświadczenie dla rynku lotniczego.

Blockchain dla lotnictwa

EuruFly oferuje efektywny sposób przechowywania danych, zwiększone bezpieczeństwo oraz wykorzystanie kontraktów smart zarówno dla spółek lotniczych, jak i rządów. Zapewnia komunikację między podmiotami, rezerwację lotów, zmniejszenie opłat, reklamę usług oraz transformację punktów lojalnościowych na kryptowaluty, wszystko dzięki technologii blockchain.

Spółce udało się stworzyć luksusową platformę lotniczą łatwo dostępną dla spółek lotniczych oraz potencjalnych klientów, którzy zyskują dostęp do szybszego sposobu rezerwacji lotów. Polecamy przeczytanie wywiadu z twórcą EuruFly, który zdradza więcej szczegółów przedsięwzięcia.

Kontakt

Careca A. Akarue
Założyciel/CEO
Tel/Whats App +2348185507100,
Telegram: @eurufly
Instagram: https://www.instagram.com/eurufly/
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/carecaakarue/
Facebook: https://web.facebook.com/eurufly7/
Email: ceo@eurufly.com
Url: www.eurufly.comNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here