Naga MarketsW analizie pary walutowej EURSEK sprzed tygodnia była mowa o odbiciu od 50% zniesienie wewnętrznego Fibo, które miało miejsce 24-go maj br. Kurs zamknął się także wtedy pod kanałem średnich kroczących i także kolejnego dnia zniżkował.

Przez następne 6 sesji, włączając w to wczorajszą testowany był opór na poziomie 9.2880 jednakże ani razu nie udało się zamknąć ponad nim, a każde wybicie na wykresie dziennym okazywało się fałszywe. Co istotne, opór ten zbiega się także z kanałem średnich EMA 8/21, które jak się wydaje, zmieniają powoli kierunek na południowy.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Dopóki na zamknięciach sesji z wykresu dziennego znajdujemy się pod wspomnianym kanałem średnich, a także maksimami jakie zostały dotychczas ustanowione w tym tygodniu, nastawienie na tej parze pozostaje pro-spadkowe i jest szansa, że osunięcia w nadchodzących dniach / tygodniach doprowadzą cenę  do wsparcia jakie zapewnia dolne ramię trójkąta lub niewiele niżej, gdzie przy 9.1180 znajduje się wsparcie horyzontalne.

0306-EURSEK


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/JPY – kontynuacja spadków
Następny artykułWielton [WLT], 11 BIT [11B] – Gorące spółki dnia
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here