Naga MarketsW analizie pary walutowej EURSEK sprzed tygodnia była mowa o odbiciu od 50% zniesienie wewnętrznego Fibo, które miało miejsce 24-go maj br. Kurs zamknął się także wtedy pod kanałem średnich kroczących i także kolejnego dnia zniżkował.

Przez następne 6 sesji, włączając w to wczorajszą testowany był opór na poziomie 9.2880 jednakże ani razu nie udało się zamknąć ponad nim, a każde wybicie na wykresie dziennym okazywało się fałszywe. Co istotne, opór ten zbiega się także z kanałem średnich EMA 8/21, które jak się wydaje, zmieniają powoli kierunek na południowy.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Dopóki na zamknięciach sesji z wykresu dziennego znajdujemy się pod wspomnianym kanałem średnich, a także maksimami jakie zostały dotychczas ustanowione w tym tygodniu, nastawienie na tej parze pozostaje pro-spadkowe i jest szansa, że osunięcia w nadchodzących dniach / tygodniach doprowadzą cenę  do wsparcia jakie zapewnia dolne ramię trójkąta lub niewiele niżej, gdzie przy 9.1180 znajduje się wsparcie horyzontalne.

0306-EURSEK


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here