Naga MarketsKurs pary walutowej EURSEK testował ostatnio górne ramię trójkąta. Jaka widać na poniższym wykresie, wspomniane ramię tworzą tu zazwyczaj świece z długim knotem i tak jest również w przypadku tej z ubiegłego tygodnia.

2806-EURSEK

Silne ruchy jakie widoczne były podczas piątkowej sesji na większości par walutowych nie ominęły także EURSEK, gdzie zakres w ciągu dnia przekroczył 3400-pipsów. To właśnie pierwszy strzał w kierunku północnym doprowadził kurs do górnego ramienia trójkąta i je przetestował, jednakże wybicie okazało się fałszywe i do zamknięcia sesji oddane zostało ponad 1900-pipsów.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Mimo to, tydzień zakończył się w okolicy poziomów zamknięcia z lutego br., ale także nad oporem w okolicy 9.3775. Cena znajduje się także nad kanałem średnich EMA 8/21 i dopóki stan ten się utrzymuje, trudno mówić o dalszych spadkach. W przypadku ewentualnych zwyżek, silny opór horyzontalny widoczny jest w pobliżu poziomu 9.5245, natomiast jeśli to niedźwiedzie przejęłyby kontrolę nad rynkiem, wsparcie horyzontalne przy 9.3775 oraz dynamiczne, które stanowią EMA 8/21 powinny powstrzymywać ich dalszą ekspansję.

2806-EURSEK_d1


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny komentarz rynkowy – Brexit 2.0
Następny artykułWielka Brytania z obniżonym ratingiem. Funt zyskuje
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here