Naga MarketsKurs pary walutowej EURSEK na interwale tygodniowym porusza się w formacji trójkąta, którego ramiona widoczne są poniższym wykresie.

Wykres tygodniowy pary EURSEK
Wykres tygodniowy pary EURSEK

Obecnie cena znajduje się w okolicach górnego ramienia wspomnianego trójkąta. Jak dotąd nie udało się jednak dokonać jego skutecznego przełamania.

Przechodząc z kolei na wykres dzienny, można dostrzec tworzącą się formację głowy z ramionami. Obecnie powstaje jej prawe ramię, a cena znajduje się pod lokalnym obszarem oporu przy 9.5110.

3008-EURSEK-d1
Wykres dzienny pary EURSEK

Jeśli zatem dojdzie do spadków i przełamania linii szyi w okolicach 9.4080 istnieje spore prawdopodobieństwo większych osunięć, a ruch mierzony wynikający z tej formacji to ponad 1900-pips.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Warto jednak brać pod uwagę kluczowy obszar wsparcia przy 9.3750, który znajduje się poniżej linii szyi, a także linię trendu wzrostowego, prowadzoną od dołka z kwietnia br. To właśnie zamknięcie poniżej tych poziomów będzie lepszym potwierdzeniem potencjalnej, dalszej przeceny. Spadki mogą się kierować 1900-pips niżej jak wynika z ruch mierzonego lub też do dolnego ramienia trójkąta.

Zanegowanie pro-spadkowego nastawienia nastąpi dopiero w momencie zamknięcia powyżej maksimów z obecnego miesiąca (głowy potencjalnej formacji RGR).


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here