Naga MarketsNa wykresie dziennym EURSEK zauważalny jest trend wzrostowy, o czym świadczy sekwencja coraz wyższych dołków oraz szczytów. Dodatkowym narzędziem pomagającym określić  trend stanowią średnie kroczące EMA w skali D1 (75- i 100-okresowe), które są  skierowane ku górze.

Cena przez większość czasu znajduje się powyżej wspomnianych średnich. Można zauważyć, silną świece wzrostową, która miała miejsce podczas dzisiejszej sesji. Deprecjacje szwedzkiej waluty w dniu dzisiejszym przyspieszyły dane inflacyjne.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

eursekdaily111016


comapric forex noblemarketsWięcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.


Oczekiwaniami rynkowymi był wzrost inflacji CPI do poziomu 1,2% (r/r), poprzedni odczyt to 1,1% (r/r), natomiast dzisiejsza publikacja dosyć mocno zaskoczyła rynek. Aktualne dane to 0,9% (r/r), czyli rozbieżność z konsensusem o 0,3%. Obecnie cena znajduje się na najwyższym poziomie od czerwca 2010 roku, cena znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 9,7500, który może pełnić funkcje lokalnego oporu. W sytuacji przełamania i reakcji popytowej na te poziomy strefa ta będzie pełniła funkcję wsparcia, natomiast notowania EURSEK otworzą sobie drogę do dalszych wzrostów. Silnym wsparciem są okolice 9,5800. tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here