Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Strategia RSI – zobacz szkolenie i wygraj „transakcję bez ryzyka”


W weekend Bank Ludowy Chin (PBOC) zdecydował się na cięcie RRR (stopy rezerw bankowych) o 1% – obecnie stopa ta wynosi 18.5%, co oznacza, że również Kraj Środka dołącza do globalnego trendu luzowania. Oficjele PBOC dodatkowo poinformowali, że zamierzają wdrożyć program stymulujący podobny do europejskiego LTRO (długoterminowych operacji refinansowania).

24 kwietnia miejsce będzie miało posiedzenie Eurogrupy, które ma być ostatecznym terminem dla przedłożenia przez Grecję propozycji reform. Rynek nie wierzy jednak, że do tego czasu uda się osiągnąć porozumienie. W związku z tym ryzyko Grexitu z dnia na dzień staje się coraz większe, na czym cierpieć powinno EUR.

W tym tygodniu poznamy protokoły Banku Anglii oraz wyniki sprzedaży detalicznej na Wyspach. Dodając do tego zmienność generowaną przez wybory parlamentarne zaplanowane na maj, GBP powinno dalej zyskiwać i kontynuować zeszłotygodniowy rajd korekcyjny. Co do dzisiejszego kalendarza, to jest niezwykle spokojny i brak w nim istotniejszych publikacji. W kolejnych dniach sytuacja będzie już jednak zdecydowanie ciekawsza

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: GBP, NZD, JPY

SŁABE: EUR, CHF

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

USD/JPY –  w stronę kluczowego wsparcia

GBP/JPY – RGR na niższych interwałach?

EUR/USD – kanał wzrostowy H1

EUR/PLN rozpoczyna tydzień od bardzo silnych spadków (z okolic 4.03). Obecnie cena podchodzi znowu pod niezwykle istotny psychologicznie oraz techniczne obszar 4.00 i brakuje jej jeszcze kilkunastu pipsów. Do tej pory próby przebicia kończyły się korektami w kierunku 4.03. Czy sprawdzi się tutaj zasada do trzech razy sztuka i tym razem EUR/PLN zejdzie pod 4.00?

EURPLNH4 20.04

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here