Naga MarketsPara walutowa EUR/PLN rosła bardzo dynamicznie od ostatnich dni ubiegłego roku, aż do 21 stycznia kiedy to osiągnięty został szczyt na poziomie 4.5096. Wtedy też rozpoczęła się korekta spadkowa, która porusza się w formie kanału.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

Obecnie cena dotarła do wsparcia, które znajduje się w pobliżu poziomu 4.37. Jak jednak widać w tym miejscu pojawił się popyt przez co na wykresie dziennym uformowała się świadcząca o tym świeca. Wspomniane wsparcie wyhamowało już wcześniej, pierwszą falę spadków i jeśli tym razem również miałoby wytrzymać to z tego miejsca może dojść do odbicia, przynajmniej w okolice górnego ograniczenia kanału. Z kolei skuteczne przełamane poziomu popytu może zaprowadzić kurs EUR/PLN do okolic poziomu 4.33, gdzie wcześniej byki robiły sobie przerwę przed ustanowieniem tegorocznego szczytu.

0219EP

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.
Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here