Naga MarketsNotowania pary walutowej EURPLN dotarły w minionym tygodniu do kluczowego oporu na poziomie 4.33. Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, w trakcie tygodnia notowania przekroczyły ten poziom, jednak do zamknięcia całość zysków została oddana, co doprowadziło do powstania niedźwiedziego pin bara.

Pin bar ten daje potencjał do spadków korygujących wzrosty z poprzednich tygodni. Główny cel stanowić może strefa wsparcia między 4.1600 – 4.1280. Warto jednak także przyjrzeć się akcji cenowej na niższym interwale (4H).

Na wykresie 4-godzinnym notowania przełamały linię trendu biegnącą od dołka z 10-go maja, co podobnie jak pin bar, wskazuje na potencjał do odwrócenia, choćby krótkoterminowego.

Oprócz wymienionej wcześniej, kluczowej strefy wsparcia, traderzy spekulujący na spadek EURPLN mogą celować w mniej istotny poziom blisko 4.2360, który w kwietniu działał także jako opór.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here