Naga MarketsNotowania euro w stosunku do polskiego złotego osunęły się w tym tygodniu pod wsparcie znajdujące się na poziomie 4.22. Tym samym kurs znalazł się na poziomach widzianych ostatnio w lipcu br.

Dodatkowo, wybicie wsparcia potwierdza powrót do trendu spadkowego po korekcie, która przybrała formę kanału obowiązującego do połowy października. Obecnie najbliższy poziom wsparcia znajdziemy w okolicach 4.1940 skąd ostatnio notowania odbijały w czerwcu i lipcu br.

Kolejne, kluczowe wsparcie wypada w pobliżu 4.1660. Tam z kolei znajduje się dno panującego trendu spadkowego. Obecnie można zatem rozglądać się za okazjami do sprzedaży po cofnięciach. Najbliższy opór stanowi przełamane wsparcie na 4.22, natomiast warto też mieć na uwadze opór dynamiczny w postaci 20-dniowej SMA.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here