Naga MarketsNotowania pary walutowej EURPLN pod koniec ubiegłego miesiąca przełamały linię szyi formacji głowy z ramionami widocznej na poniższym wykresie. O tym fakcie wspominałem już podczas analizy z początku sierpnia.

Po ustanowieniu dołka blisko 4.2440, kurs zaczął odbijać i w piątek zamknął się ponad wewnętrzną wstęgą Bollingera (20-dniowa SMA). Dziś natomiast wzrosty są kontynuowane, a cena dotarła już do przełamanej linii szyi, która obecnie stanowi opór.

Wiele zależy teraz od tego, jak dalej potoczy się trwający właśnie test. Jeśli sprzedającym uda się utrzymać nowy opór, a cena na zamknięciach dnia powróci pod wewnętrzną wstęgę Bollingera, wróci także szansa na powrót do spadków.

Jednakże w przypadku pokonania linii szyi, kurs może z powrotem kierować się do oporu horyzontalnego w pobliżu 4.3480. Wzrosty na EURPLN może napędzać efekt zarażania osłabiający polską walutę, o którym możesz przeczytać w dzisiejszym porannym przeglądzie rynkowym.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here